single

Zalety prenumeraty Tygodnika Powszechnego

Jeśli zastanawiasz się, czy prenumerata Tygodnika Powszechnego jest dla Ciebie, to pomożemy podjąć Ci właściwą decyzję. Dowiedz się czym jest ta gazeta i jakie tematy są w niej opisywane. Sprawdź zanim zamówisz.

Czym jest ta pozycja?

Tygodnik Powszechny to gazeta z tradycjami, która ukazuje się nieprzerwanie od 1945 roku. Tematyka poruszana w piśmie dotyczy kwestii społeczno-kulturalnych. Pismo zostało założone przez Adama Stefana kardynała Sapiechę. 

Decydując się na prenumeratę Tygodnika Powszechnego należy pamiętać, że jest to katolickie pismo społeczno-kulturalne. Tygodnik ukazuje się raz w tygodniu, a jego celem jest kreowanie opinii wśród czytelników. W prenumeracie Tygodnika Powszechnego można znaleźć świetną publicystykę, wywiady, reportaże i felietony. 

Co zawiera prenumerata?

Ukazujące się raz w tygodniu czasopismo prezentuje wysoki poziom komentarzy najważniejszych wydarzeń mających miejsce w Polsce i na świecie. Co tydzień na łamach pisma ukazują się także recenzje najważniejszych wydarzeń kulturalnych. 

Swoje stałe miejsce w prenumeracie mają artykuły i dyskusje na tematy związane z wiarą. Tygodnik Powszechny to pismo dla katolików otwartych na dyskusje. Szczególnie zainteresowanych prenumeratą powinny przekonać liczne dodatki tematyczne ukazujące się w Tygodniku. Między innymi “Książki w Tygodniku”, czyli recenzje książek i wywiady z autorami; „Ucho igielne – Przewodnik” dotyczący etyki biznesu, „Nowa Europa Wschodnia” opisująca szczegółowo przemiany u naszych sąsiadów oraz „Europa Środka”, czy „Historia w Tygodniku”, będąca interesującym dodatkiem historycznym.

Na czym polega prenumerata?

Prenumerata Tygodnika Powszechnego i innych tytułów to bardzo prosty i szybki sposób na stały dostęp do swojej ulubionej gazety czy czasopisma, ukazującego się w formie dziennika, tygodnika, miesięcznika czy kwartalnika. Dzięki prenumeracie zyskujemy czas potrzebny na standardowe wyjście do kiosku, ponieważ zamówione materiały prasowe są dostarczane bezpośrednio pod nasze drzwi. Prenumerata to także oszczędność pieniędzy, ponieważ bardzo często zamawiając z góry np. roczną prenumeratę otrzymujemy od wydawcy korzystniejszą cenowo ofertę. 

Jak wybrać najlepszą opcję?

Zamówienie prenumeraty to proste zadanie, warto jednak dowiedzieć się jakie opcje są dostępne do wyboru. Często prenumeraty są prowadzone w różnych wydaniach, różnią się od siebie ceną i wartością. Najlepiej zapoznać się ze szczegółową informacją na stronie internetowej interesującej nas prenumeraty.

Jeśli dysponujesz Kartą Dużej Rodziny - możesz zamówić prenumeratę w niższej cenie. Jeśli mieszkasz za granicą - również możesz otrzymywać prenumeratę ulubionego czasopisma prosto z Polski. Jeśli masz mniej niż 25 lat lub więcej niż 65 lat możesz skorzystać z oferty pokoleniowej i zamówić prenumeratę w promocyjnej cenie. Jeśli chcesz otrzymywać wyłącznie dodatki do prenumeraty ulubionego pisma - dla Ciebie również znajdzie się odpowiednia oferta. 

Jeśli zainteresowała Cię opisywana w tekście tematyka artykułów w Tygodniku Powszechnym, już teraz możesz zamówić jego prenumeratę na prenumerata.ruch.com.pl. Szybko, bezpiecznie i w atrakcyjnej cenie. Zaufaj ekspertom w tej dziedzinie. 

 

Artykuł partnera