single

Aloes do picia - magiczna siła z natury

Dobroczynne właściwości aloesu znane są już od wielu lat. Wykorzystywano go zarówno do pielęgnacji, a także jako cudowny środek w przypadku skaleczeń. Jednak od jakiegoś czasu coraz bardziej popularny stał się aloes do picia. Wysoka zawartość witamin i kwasów tłuszczowych sprawiają, że jest to napój, dzięki któremu poczujesz się lepiej.

Aloes do picia - właściwości

Ta cudowna roślina przystosowała się do życia w warunkach, gdzie występuje ograniczona ilość wody. Dzięki temu, my możemy cieszyć się jej magicznymi właściwościami. Aloes zawiera bardzo dużą ilość aktywnych składników jak: minerały, aminokwasy i enzymy. Dodatkowo zawartość witaminy A, C, B1 i B2 sprawiają, że codzienna dieta złożona z napoju aloesowego korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie.

Czy wiedziałeś, że aloes jest znanym adaptogenem? Dzięki temu jego spożywanie zmniejsza podatność na stres. Dlatego też, często jest stosowany w sytuacjach traumatycznych, kiedy jesteśmy wyczerpani i musimy ukoić nasze nerwy. Nie bez powodu aloes stał się ulubionym napojem wśród miłośników zdrowego stylu życia. Jest to prawdziwa kopalnia witamin i minerałów.

Zdrowie i uroda - aloes do picia

Już wiemy jak dobroczynne właściwości dla naszego zdrowia posiada aloes. Jednak picie go ma wiele dodatkowych zalet. Przede wszystkim aloes pomaga w trawieniu. Dlatego też jest często wykorzystywany w dietach, które mają pomóc nam zrzucić zbędne kilogramy. Aloes oczyszcza przewód pokarmowy, dobrze działa również przy wszelkiego rodzaju dolegliwościach jak zaparcia czy biegunka. Co ciekawe aloes do picia zmniejsza poczucie głodu. To bezpieczny sposób, żeby zwiększyć efektywność swojej diety.

aloes do picia

Co jeszcze daje picie aloesu?

W okresie zimowym picie aloesu zwiększa nasz układ odpornościowy. Przede wszystkim wpływ na to ma zawartość polisacharydów, które stymulują makrofagi. Również wysoka zawartość przeciwutleniaczy pozytywnie wpływa na nasz organizm - opóźnia proces starzenia się. Zwłaszcza w stresujących sytuacjach, kiedy nasz organizm narażony jest na wiele negatywnych czynników, zaleca się picie tego cudownego napoju. DuoAloes dodatkowo jest wzbogacony o miód wielokwiatowy, co zwiększa jego wchłanialność i sprawia, że to idealna propozycja w czasie zimy, kiedy chcemy wzmocnić nasz organizm.

Piękna skóra i zdrowe ciało

Już od dawna wiemy, że aloes działa na naszą skórę od zewnątrz, ale okazuje się, że spożywanie aloesu również będzie miało duży wpływ na nasz wygląd. Przede wszystkim pomaga pozbyć się toksyn z naszego organizmu. Dzięki temu cera staje się pełna blasku i wolna od niedoskonałości. DuoAloes dodatkowo zawiera w sobie oregano, które ma właściwości kosmetyczne - to wszystko sprawia, że jest to idealne uzupełnienie codziennej diety. 
Od starożytności znane są lecznicze i kosmetyczne właściwości aloesu. Jego popularność stale rośnie, a coraz więcej osób przekonuje się, jak korzystnie wpływa ta roślina na nasze ciało. Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego uzupełnienia codziennej diety, aloes do picia będzie doskonałym wyborem.

Zobacz więcej