single

Zamienniki perfum – czym różnią się od oryginałów?

Zamienniki perfum z roku na rok zyskują coraz większą popularność. W niemal każdym centrum handlowym można dzisiaj znaleźć stoisko z inspirowanymi zapachami. Powstają także kolejne perfumerie internetowe, które oferują zamienniki kultowych perfum. W czym tkwi ich fenomen i czym takie zapachy różnią się od oryginałów? Odpowiadamy!

Czym są zamienniki perfum?

Pytanie, jakie nasuwa się osobie mającej pierwszy raz styczność z zamiennikami perfum, dotyczy tego, czym tak naprawdę owe zamienniki są. Prawda jest taka, że często niczym nie różnią się one od oryginalnych perfum. Warto prześledzić i porównać składy tych dwóch typów produktów, a okaże się, że są jednakowe. Dlaczego więc są tańsze od zapachów dostępnych w perfumeriach? Wynika to przede wszystkim z faktu, że ich sprzedaż opiera się na prywatnych drogeriach czy sklepach internetowych. Takie firmy nie ponoszą więc ogromnych kosztów wynajmowania powierzchni sprzedażowej, a także kosztów kampanii reklamowych. Ponieważ nie są to zapachy markowe, ich twórcy mogą sobie pozwolić na niższe ceny produktów.

Zamienniki perfum – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Wielu osobom wydaje się, że zamienniki perfum mają gorszą jakość, słabszą trwałość i delikatniejszy zapach. Jest to jednak mit, który był często powtarzany. Dzisiaj zapachy inspirowane powstają z bardzo dobrych, jakościowych składników. W wielu przypadkach wytwarzane są we francuskich perfumeriach, gdzie – jak wiadomo – powstają najbardziej znane na świecie perfumy. Nie ma więc mowy o niskiej jakości podróbkach – szczególnie w Internecie. Wynika to z faktu, że klienci perfumerii online są bardzo czujni i przed zakupem zawsze sprawdzają opinie na ich temat. Sklepy internetowe z zamiennikami perfum są więc w pełni bezpiecznym i odpowiednim miejscem do zakupu ulubionych zapachów.


Dlaczego zamienniki perfum są lepsze od oryginałów?

Jeśli nie chcesz przepłacać za perfumy, zapachy inspirowane będą najlepszym wyborem dla Ciebie. To także dobra alternatywa dla kompozycji dostępnych w perfumeriach oraz drogeriach, gdzie na każdy produkt narzucona jest bardzo wysoka marża. W przypadku zamienników perfum nie ma tego problemu. Ze względu na niewysoką cenę jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które lubią często zmieniać perfumy i chętnie poznają nowe zapachy. Dzięki temu można eksperymentować z różnorodnymi kompozycjami, aby w końcu odnaleźć swoje ulubione. Nie musisz już więcej przepłacać za perfumy, które potrafią kosztować nawet kilkaset złotych!

Szukasz zapachów podobnych do swoich ulubionych perfum, skorzystaj z rozwiązania, jakim są perfumy inspirowane. W sieci znajdziesz zamiennik damskich perfum Burberry, Chanel, Carolina Herrera, Dior, Lacoste i wielu innych. Nie można nie wspomnieć także o zapachach dla panów, ponieważ stanowią one dużą grupę zapachów inspirowanych. Szukasz zamienników męskich perfum Versace, Yves Saint Laurent, Hugo Boss, Kenzo, a może Dolce&Gabbana? Znajdziesz je w internetowych perfumeriach z zapachami inspirowanymi.

Materiał partnera