single

Sposób na wyposażenie lokalu gastronomicznego z firmą Stalgast

Chęć otwarcia lokalu gastronomicznego wiąże się z wieloma wyzwaniami. Konieczne jest założenie działalności gospodarczej, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, ale przede wszystkim znalezienie przestrzeni w odpowiedniej lokalizacji i jej wyposażenie. Producent urządzeń kuchennych Stalgast w swojej ofercie proponuje niemal całkowite wyposażenie do lokali gastronomicznych - od łyżeczek i widelców, poprzez szkło i sprzęty typu mikser czy piec do pizzy, aż do produktów pozwalających na utrzymanie właściwej higieny. Potrzebujesz rozeznania w przedmiotach niezbędnych w każdym lokalu? Sprawdź, co musisz kupić, aby Twój przyszły punkt gastronomiczny był praktyczny zarówno dla pracowników, jak i klientów.

Stalgast - polski producent godny zaufania

Stalgast to przedsiębiorstwo istniejące na polskim rynku od 1990 roku. Lata doświadczenia i zgrany zespół profesjonalistów to gwarancja, że produkowane przez nich sprzęty oraz elementy wyposażenia lokali gastronomicznych spełnią wszelkie oczekiwania. Wśród produktów firmy Stalgast odnajdziesz elementy niezbędne do każdej gastronomicznej kuchni, baru, bufetu czy pizzerii. Oprócz tego, dobierzesz sprzęty do zmywalni i chłodnictwa, a także środki ochrony zdrowia i produkty do utrzymania czystości. Bez względu na to, czy zamierzasz otworzyć mały, czy duży lokal, firma Stalgast i jej oferta Ci w tym pomoże.

Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym - co kupić?

Kuchnia stanowi niejako centrum dowodzenia każdego punktu gastronomicznego. Bez niej nie jest możliwe prowadzenie knajpki z jedzeniem, dlatego też potrzebuje ona praktycznego wyposażenia - od mebli, poprzez garnki i patelnie, do noży oraz misek. W pierwszej kolejności dobierz odpowiednią ilość i wielkość mebli ze stali nierdzewnej. Dopasuj je do menu, jakie planujesz mieć w swojej restauracji. Zakup stoły, regały i półki nierdzewne, nie zapominając przy tym o umywalkach i okapach gastronomicznych. Jeśli zamierzasz prowadzić pizzerię - pamiętaj o specjalnych blachach, łopatkach do podważania pizzy i  piecu. Wszystkie te elementy znajdziesz wśród produktów wytwarzanych przez Stalgast.

Niezbędne elementy wyposażenia bufetu

Kuchnia jako miejsce przyrządzania potraw jest bardzo ważne, lecz bez odpowiednio przygotowanego bufetu będzie ona zbędna. Na cóż bowiem może się ona przydać, jeśli goście nie będą mieli gdzie i z czego zjeść dane posiłki? Przygotuj bufet kupując sprzęt do serwowania potraw. Przydadzą Ci się przede wszystkim: zastawa stołowa, łącznie z różnego rodzaju kubkami i szklankami, tace oraz koszyki do pieczywa czy na frytki. Nie zapomnij również o akcesoriach barowych, które ułatwią przygotowywanie koktajli bądź drinków.

Higiena a prowadzenie biznesu

Dbałość o czystość w lokalu gastronomicznym powinna wynikać nie tylko z obowiązującego prawa, ale także z poczucia obowiązku. Jeśli chcesz, aby Twoja restauracja cieszyła się dobrą renomą, a klienci chętnie do niej wracali - zadbaj o ich komfort spożywania w czystym otoczeniu. Firma Stalgast w swojej ofercie proponuje sprzęt do sprzątania w formie szczotek, mopów czy ścierek kuchennych. Z łatwością znajdziesz w ich asortymencie również środki czyszczące i akcesoria łazienkowe w formie np. dozowników do mydła lub podajników ręczników. Postaw na produkty Stalgast i ciesz się ich praktycznością, połączoną z wysoką jakością.