single

Og Kush - kolekcjonerskie nasiona marihuany

Marihuana przez ostatnie kilka lat wzbudza sporo kontrowersji, zwłaszcza w naszym kraju. Jedni uważają, że nie jest ona groźnym i ciężkim narkotykiem, a jej stosowanie nie wpływa na człowieka. Druga grupa twierdzi, że jej zalegalizowanie zwiększy, już i tak dużą, liczbę uzależnień. Trudno dokładnie ocenić, kto ma rację. W tej kwestii każdy musi sam wyrobić sobie opinię. Pewne jest natomiast, że marihuana ma długą i ciekawą historię. 

Marihuana to roślina pochodząca z terenów Azji środkowej, a konkretnie z Mongolii i Południowej Syberii. Konopie siewne na tych terenach znane były ponad 10 tysięcy lat temu. Już wtedy korzystano z ich psychoaktywnych właściwości. Marihuana była także powszechnie stosowana w medycynie, między innymi do uśmierzania ostrego bólu. Roślina służyła także jako produkt do wytwarzania lin oraz ubrań. 

W ostatnich latach w Polsce można było obserwować walkę zwolenników i przeciwników legalnej marihuany. Warto w tym momencie podkreślić, że w Polsce hodowanie oraz handlowanie konopiami jest nielegalne. Część osób decyduje się na kolekcjonowanie nasion marihuany. Czy jest to legalne? 

Kolekcjonerskie nasiona marihuany – czy to jest legalne?

Jak już wyżej zostało wspomniane, posiadanie nawet małej ilości tej rośliny może prowadzić do konsekwencji prawnych. Coraz częściej można znaleźć w sieci sklepy, które zajmują się dystrybucją różnych gatunków ziaren marihuany. Właściciele podkreślają, że są to jedynie kolekcjonerskie okazy. Od razu trzeba zaznaczyć, że posiadanie i kolekcjonowanie nasion jest w pełni legalne. 

og kush nasiona

Og Kush – co wyróżnia kolekcjonerskie nasiona marihuany?

Człowiek z zasady jest typem zbieracza. Kolekcjonujemy znaczki, kartki pocztowe, plakaty z filmów, autografy, zasuszone motyle. Niektóre osoby zdecydowały się na rozpoczęcie kolekcji nasion marihuany. Niezależnie od tego, co znajduje się w centrum naszego zainteresowania, chcemy, aby nasza kolekcja się rozrastała i wzbudzała zazdrość innych ludzi. Podobnie jest w przypadku zbierania nasion konopi indyjskich. Warto podkreślić, że same ziarenka nie mają żadnych substancji psychoaktywnych. 

Jednym z rodzajów nasion przeznaczonych do kolekcjonowania jest odmiana Og Kush. Można je kupić między innymi w internetowym sklepie GanjaFarmer. Kolekcjonerskie nasiona marihuany, w tym Og Kush, są z reguły pozyskiwane na drodze genetycznych krzyżówek. Dodatkowo nasiona marihuany mają sporo właściwości. Jest to bardzo bogate źródło kwasów omega-3 oraz omega-6. Warto je dodawać do koktajli, dzięki czemu uzupełnimy niedobory aminokwasów oraz białka. 

Kolekcjonerzy nasion Og Kush muszą jednak pamiętać, że decydując się na ich zasadzenie i hodowanie, łamią prawo. 

Gdzie kupić kolekcjonerskie nasiona marihuany?

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem kolekcjonerskich nasion marihuany, to może skorzystać z usług wielu sklepów internetowych. Jednym z nich jest GanjaFarmer, który oferuje swoim klientom najlepszej jakości produkty. Obsługa sklepu gwarantuje szybką wysyłkę.

Więcej na ganjafarmer.com.pl