single

Mistrzowski kredyt gotówkowy – jak uzyskać, jakie warunki trzeba spełniać?

​Nowy sprzęt RTV, wakacje pod palmą, a może remont domu? Jeśli chcesz zrealizować od dawna odkładane plany, ale nie masz oszczędności, sięgnij po tani i wygodny kredyt gotówkowy od Santander Consumer Bank bank od kredytów. W artykule sprawdzimy, jakie warunki trzeba spełnić, aby go otrzymać, jak wnioskować i jak spłacać.

Konieczność wielomiesięcznego (a często wieloletniego) oszczędzania może skutecznie odwieść od realizacji planów i marzeń. Zwłaszcza jeśli regularność i konsekwencja nie należą do Twoich mocnych stron. Jeśli chcesz urzeczywistnić swoje cele, jednak nie masz oszczędności, sięgnij po niedrogi kredyt gotówkowy. Dlaczego warto?

Dlaczego warto sięgnąć po kredyt gotówkowy?

Sięgając po kredyt gotówkowy, zyskasz środki na dowolny cel. Dzięki niemu z powodzeniem zrealizujesz swoje marzenia – te spontaniczne i odkładane latami. Bez konieczności żmudnego odkładania każdej złotówki. Aby kredyt gotówkowy spełnił oczekiwania kredytobiorcy, powinien być jednak nie tylko tani, ale także elastyczny i wygodny w obsłudze. Winien zapewniać także dodatkowe, ważne dla wnioskującego korzyści. Doskonałym przykładem produktu, który harmonijnie łączy wszystkie cechy kredytu idealnego jest Mistrzowski kredyt gotówkowy oferowany przez Santander Consumer Bank – bank od kredytów. Dlaczego warto wybrać właśnie ten?

Wybierając Mistrzowski kredyt gotówkowy:

  • pożyczysz nawet 65 000 zł, jeśli jesteś klientem banku (maksymalna kwota finansowania dla nowych klientów to 35 000 zł);

  • nie obciążysz portfela. Santander Consumer Bank przygotował dla swoich klientów atrakcyjne warunki cenowe. Dzięki temu kredyt pozwoli realizować cele i marzenia bez stresu o stan konta;

  • będziesz miał gwarancję stałego oprocentowania. Z Mistrzowskim kredytem gotówkowym zachowasz pewność, że wysokość oprocentowania ani Twoja rata nie wzrosną w trakcie spłaty;

  • sam zdecydujesz, kiedy przypadnie termin spłaty raty. Dzięki temu precyzyjnie dopasujesz termin spłaty finansowania do terminu otrzymania wynagrodzenia. Zminimalizujesz ryzyko opóźnień i zachowasz spokojny sen;

  • skorzystasz z dodatkowych świadczeń. Osoby, które sięgną po kredyt gotówkowy od Santander Consumer Bank – bank od kredytów, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty indywidualnego ubezpieczenia na życie. Dodatkowo w ramach Pakietu „Pomoc na zawołanie” dostaną także dostęp do codziennego szybkiego wsparcia medycznego i technicznego.

Kto może sięgnąć po Mistrzowski kredyt gotówkowy?

Mistrzowski kredyt gotówkowy może otrzymać osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, dysponująca dowodem osobistym, numerem PESEL oraz wymaganą przez bank zdolnością kredytową. To właśnie ona decyduje o tym, jaką decyzję wyda kredytodawca i ile pieniędzy zgodzi się pożyczyć.

Jakie dokumenty musisz przygotować?

Santander Consumer Bank - bank od kredytów wymaga od wnioskujących dostarczenia dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego lub dokumentu potwierdzającego prawo stałego pobytu) oraz dokumentu potwierdzającego wysokość i źródło dochodów. Może być to np. wystawione przez pracodawcę zaświadczenie o dochodzie, decyzja o przyznaniu świadczenia emerytalno-rentowego czy zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o wysokości osiąganych dochodów/przychodów.

Jak wnioskować?

Dużą zaletą Mistrzowskiego kredytu gotówkowego jest możliwość wnioskowania o dodatkowe środki nie tylko w oddziale, ale także przez internet. Zwłaszcza dziś, w czasie pandemii COVID-19, to ogromny walor. Składając wniosek bez wychodzenia z domu, ochronisz zdrowie nie tylko swoje, ale także swoich najbliższych.

Jak spłacać kredyt gotówkowy?

Mistrzowski kredyt gotówkowy będziesz spłacał w miesięcznych ratach, w kwotach i terminach określonych w umowie zgodnie z ustalonym harmonogramem.
Spłaty rat możesz dokonać:

  • w kasie SCB lub innego banku,

  • na poczcie,

  • przelewem bankowym.