single

JAK ZNALEŹĆ ROZMÓWCÓW Z NIEZNANYCH NUMERÓW?

Otrzymywanie połączeń z nieznanego numeru może być irytujące i bardzo pomocne byłoby dowiedzieć się, kto dzwoni. Istnieje wiele stron internetowych, które pomagają w tej usłudze i oferują informacje na temat szczegółów takich połączeń. Strony internetowe Odwróconej Wyszukiwarki Telefonów Komórkowych mogą pomóc w zebraniu danych dotyczących imienia i nazwiska, wieku i adresu z numerów telefonów stacjonarnych lub komórkowych.

Niektóre strony internetowe oferują bezpłatne świadczenie tej usługi, podczas gdy niektóre są płatne. Ale istnieje wiele stron internetowych, które wprowadzają wirusy lub trojany, gdy odwiedzający korzystają z ich usług. Trzeba być ostrożnym i upewnić się, że ta usługa jest prawdziwa. Spójrzmy na różne dostępne opcje, aby znaleźć anonimowych rozmówców.

JAK POZNAĆ PRAWDZIWĄ OSOBĘ STOJĄCĄ ZA ANONIMOWYMI POŁĄCZENIAMI?
Tak naprawdę łatwo jest sprawdzić numery i dowiedzieć się, kto dzwoni. Wystarczy wpisać 'reverse cell phone lookup' w Google, aby uzyskać listę takich stron internetowych, które oferują tę usługę. Niektóre witryny udostępniają tę usługę bezpłatnie, a niektóre pobierają symboliczną opłatę. Można porównać opłaty i wybrać stronę internetową, która byłaby rozsądna z ceną.

Po wybraniu strony internetowej wpisz numer telefonu. Zostanie Ci podane imię i nazwisko osoby, adres ulicy oraz link do mapy pokazującej dojazd. Dostępne są również opcje takie jak wyszukiwanie zaawansowane, które pomogą Ci uzyskać więcej szczegółów, a nawet informacje nie znajdujące się na liście. Są to jednak opcje płatne i będą Cię kosztować.

LISTA STRON INTERNETOWYCH, KTÓRE OFERUJĄ USŁUGI WYSZUKIWANIA WSTECZNEGO
Oto niektóre z najlepszych stron internetowych, które oferują usługi w zakresie wyszukiwania nieznanych rozmówców.

TRUECALLER
TrueCaller jest bezpłatną usługą pomocy technicznej, która pomaga śledzić połączenia bez ponoszenia kosztów. Ich dane są dokładne, a także są wyposażone w funkcję oznaczania spamu. Jest to mniej więcej taki sam katalog mobilny, w którym przechowywane są wszystkie informacje o komórkach wszystkich użytkowników TrueCaller. Jest on dostępny we wszystkich krajach i działa na wszystkich systemach operacyjnych, takich jak Windows, Mac, iOS, Android, Blackberry i Nokia Asha.

WHITEPAGES.COM
White Pages dostarcza informacji takich jak nazwa, adres i mapa wszystkich międzynarodowych numerów. Mają również możliwość uzyskania informacji na temat wieku właściciela komórki, a także szczegółów dotyczących sąsiadów. Za inne dodatkowe informacje, jak np. sprawdzenie danych osobowych, będziesz musiał uiścić opłaty.

ADDRES.COM
Jest to kolejna strona internetowa, która podaje informacje o nazwie, adresie i mapie danego numeru komórki. Również w przypadku wyszukiwania zaawansowanego trzeba będzie uiścić opłatę. Jest ona własnością firmy Intelius i według statystyk ma ponad 11 milionów odwiedzających miesięcznie dla tej strony.

ANYWHO.COM
Jest to kolejna strona odwrotnego wyszukiwania, która dostarcza informacji o numerach międzynarodowych. Otrzymujesz nazwę, adres i mapę podanego numeru komórki. Szczegóły dotyczące nienotowanych numerów nie są dostępne, ale w celu uzyskania dalszych informacji o numerze konieczne będzie uiszczenie opłat.

DIALER SPY
Funkcja Spy dialer umożliwia użytkownikom uzyskanie informacji o rozmówcy bez konieczności uczestniczenia w rozmowie. Tutaj można wpisać numer w podanym miejscu na stronie internetowej i na ten numer zostanie wykonane bezpłatne, poufne połączenie. Zostanie on przekierowany na pocztę głosową zainteresowanej osoby i jako taki umożliwi identyfikację użytkownika.

Możesz dołączyć do tej strony, dzieląc się książką adresową z ich strony lub płacąc opłatę w wysokości 9,95 dolarów.Ale należy pamiętać, że po udostępnieniu książki adresowej nie może być anulowane.

Za pomocą każdej z tych stron internetowych można łatwo przebić się do anonimowego numeru, który zadzwonił do Ciebie i sprawdzić dane kontaktowe osoby stojącej za tym numerem.

Sprawdź kto do Ciebie dzwoni z tego numeru: 799598899